Direksiyon Eğitimi

Direksiyon Eğitimi

Direksiyon Eğitimi için şimdi özel bir kurs arayışı içine girdiniz. Nedenlerine gelince ;

İstanbul da 20 yıllık tecrübe ile direksiyon dersi

Yeni bir iş başvurusunda bulundunuz ve iş yerine araç kullanmayı bilmediğiniz halde işi kaçırmamak için beyaz bir yalan söylediniz. Ve şimdi çok kısa sürede araba kullanmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Bayanlar, çocuğunuzu okula, kreşe servisle gönderiyorsunuz. Fakat içiniz rahat değil. Aklınız servis şoföründe kalıyor. Çocuğunuzu emanet ettiğiniz adam, hırlı mı, hırsız mı vs. nereden bileceksiniz. Bu zamanda insanlara nasıl güvenip de çocuğunuzu emanet edeceksiniz. Oysa araba kullanmayı bilseydiniz çocuğunuzu okula yada kreşe güvenle siz bırakırdınız. Direksiyon kursu için arayın bizi.

Bayanlar için direksiyon eğitimi

Yada evin acil bazı ihtiyaçları alınacak, bir misafir gelecek, markete gidilecek ama siz araba kullanmayı bilmediğiniz için eşinizi hep beklemek zorunda kalıyorsunuz. Unutmayın siz hanımların arasında meşhur bir söz vardır. ”ARABA KULLANMAK ÖZGÜRLÜKTÜR”. Hadi direksiyon eğitimi için arayın bizi ehliyetiniz çantanızda eskimesin.

Belki de daha henüz sürücü adayısınız. Henüz ehliyetiniz yok ve daha yeni sürücü kursuna yazıldınız ve çok yakında direksiyon sınavına gireceksiniz. Ama kendinizi oldukça yetersiz hissediyorsunuz , üstelik ya sınavı geçemezsem diye endişeleriniz var. Ehliyet almayı garantilemek istiyorsunuz, bu da pratikle olur biliyorsunuz. Bu yüzden bire bir özel direksiyon dersi almaya karar verdiniz.

Neden Direksiyon Dersi ?

İstanbul trafiği dünyanın en zor ikinci trafiği. Bu devasa kentte kaza yapmamak sadece mucize olsa gerek. İşte bizim görevimiz sizlere zarar gelmeden, sıfır risk ile trafikte güvenle aracınızı kullandırmak ve oldukça kısa süre içerisinde trafiğe adapte edip, tecrübe kazandırmak.

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Gelin hem kendi hayatınız hem de sevdiklerinizin hayatı ile ilgili bu kararı birlikte alalım, kendinizi uzman ellere bırakın. Makul bir eğitim ücreti karşılığında, kaza yüzü görmeden size tecrübe kazandırıp, trafikte yerinizi almanızı sağlayalım. Önceliğimiz her zaman sizlerin can güvenliği ve hizmette kalite olmuştur. Gelin usta bir sürücü olmanıza yardım edelim.

İstanbul da araba kullanmak, tehlikeli bir spor yapmaktan daha zor. İstanbul da minibüs, otobüs ve taksi şoförlerinin terörü esmekte. Bir de bunlara acemi bayan sürücüler ve şirket aracı kullananlar da eklenince, İstanbul sokakları tam bir panayır yerine dönüyor. Özellikle genç bayanların iş hayatına atılıp, biraz para kazanınca ilk işleri araba almak oluyor. Trafiğe kayıtlı 20 milyon aracın 1/4 ü İstanbul da.

2  seçeneğiniz var. Ya ” Al arabanı çık trafiğe, vura kıra öğrenirsin ” diyen arkadaşlarınızı dinleyeceksiniz, yada İstanbul da hayatta kalmak istiyorsanız Direksiyon Eğitimi alacaksınız. Yoksa kaza yapmanız KAÇINILMAZ.

Kazadan bazı insanlar korkar ama bazıları da hiç umursamaz. Ya neden vuralım, kıralım. Ya bir çocuğa, insana zarar verirsek, hiç düşündünüz mü ? ya kendimize ve sevdiklerimize zarar verirsek ?

100 bin tl arabaya para buluyoruz, ama eğitime gelince , eğitime harcadığımız parayı sokağa atılmış olarak görüyoruz.

Değerli öğrenciler, İstanbul da trafikte araba kullanmak inanın çok zor. Diğer şehirlerden ve ülkelerden binlerce öğrencimiz oldu, bunların içerisinde iyi araba kullananlar da vardı, ama inanın İstanbul trafiğinde araç kullanamadılar. Kendilerine günlerce , haftalarca ders verdik, bu trafiğe alışmaları hiç de kolay olmadı.

One Response

  1. Bir WordPress yorumcusu 1 Temmuz 2017

Leave a Reply

error: Content is protected !!